O firmie

Firma MM PRODUKT POLSKA powstała w końcu lat 90 tych i jest ukierunkowana na ultranowoczesne
rozwiązania produkcyjne w zakresie produkcji opakowań oraz ich elementów wykonanych
z tworzywa sztucznego. Specjalizujemy się w produkcji opakowań cienkościennych zdobionych
technologią IML.

Realizujemy także indywidualne projekty produkcyjne w zakresie produkcji
wyrobów z tworzywa sztucznego i konfekcjonowania dla firm posiadających własne marki. Każdy projekt traktujemy indywidualnie i wnosimy nasze wieloletnie, międzynarodowe doświadczenie, wiedzę, którą zdobywamy przy realizacji projektów dla międzynarodowych klientów. Wypracowane przez lata systemy pracy łączymy ze znajomością rynku i potrzeb klienta.

Nasi klienci to międzynarodowe koncerny spożywcze, chemiczne i kosmetyczne. Nasze produkty są obecne na całym świecie. Naszym priorytetem jest bardzo wysoka jakość i bezpieczeństwo produktów.

MM PRODUKT POLSKA posiada w pełni zautomatyzowane i nowoczesne linie produkcyjne wyposażone w najszybsze i najbardziej energooszczędne wtryskarki wraz z robotami IML i pozostałymi oprzyrządowaniami. Dla uzupełniania naszej oferty posiadamy także linie wklejające metodą HOTMELT oraz etykieciarki flexograficzne.

Zespół

Stałe podążanie za trendami rynkowymi i nowoczesnymi technologiami w zakresie produkcji
wyrobów z tworzywa sztucznego spowodowało, że w dniu dzisiejszym możemy pochwalić się jednym
z najnowocześniejszych parków maszynowych w Europie.

Nasze sukcesy we współpracy z klientami zawdzięczamy zaangażowaniu całego zespołu. Jako organizacja zatrudniamy wysokiej klasy specjalistów. Młody, pełny pomysłów, dynamiczny i zaangażowany zespół jest odpowiedzialny za realizację powierzonych przez naszych partnerów zadań począwszy od etapu projektu do dostarczenia wyrobu gotowego. Kreatywne myślenie połączone ze zrozumieniem potrzeb klienta dają gwarancję sukcesu i zadowolenia klienta. Posiadamy wiedzę oraz możliwości technologiczne, które wykorzystujemy aby stawić czoła nowym wyzwaniom z nastawieniem na jakość, terminowość, logistykę i innowacje.
MM Produkt Polska stworzyła zespół który jest w stanie pomóc Państwu wykreować oraz wyprodukować innowacyjny produkt.

jestesmy-dla-was